Дитячий масаж

Є діючим членом Всеукраїнської громадської організації Професійної Асоціації масажистів України, та маю усі права члена ВГО «ПАМУ» згідно статуту, та внутрішніх положень Асоціації.

Працювала в Охматдиті (у відділеннях реанімації, неврології, хірургії, глибоко недоношених дітей та ін..), а також в відділеннях інтенсивної терапії інших лікарень. Широкий спектр роботи у різних відділеннях дав мені наснаги і розуміння важливості вчасної, професійної реабілітації дітей та дорослих за допомогою масажів та лікувальної фізкультури.

Мала досвід роботи у неврологічному, ортопедичному, кардіологічному, педіатричному, гінекологічному, недоношеному та глибоконедоношенному відділеннях. А також у відділеннях гнійної хірургії, хірургії новонародженних, гематології, токсикології, ендокринології, інтенсивної терапії, реанімації недоношених, нейрохірургії, мікрохірургії (розробки у післяопераційному ранньому періоді).

У мене ви завжди можете знайти підтримку, задати сває запитання і отримати кваліфіковану консультацію з питань дитячого масажу та реабілітації.

Проводжу сеанси масажу і надаю консультативну допомогу з питань реабілітації в салоні біля м. Дружби народів.

+38(066) 679-66-07 Киричук Олена

Киричук Елена, лечебный массаж, реабилитация, детский массаж, лечебная гимнастика, ЛФК, Киричук Олена, лікувальний масаж, реабілітація, дитячий масаж, лікувальна гімнастика, ЛФК,

Киричук Елена массажист (профессиональный массажист с медицинским образованием), massage kiev, лечебный массаж и реабилитация. лікувальний масаж, дитячий масаж та ЛФК, загальнозміцнюючий дитячий масаж та ЛФК, масаж для недоношених немовлят, робота із дітьми ортопедичного та неврологічного характеру, кінезіомасаж для дітей із особливими потребами, дитячий масаж при ДЦП, загальнозміцнюючий масаж та ЛФК, Киричук Олена масаж,

Киричук Елена массажист (профессиональный массажист с медицинским образованием), massage kiev, лечебный массаж и реабилитация. лечебный массаж, детский массаж и ЛФК, общеукрепляющий детский массаж и ЛФК, массаж для недоношенных младенцев, работа с детьми ортопедического и неврологического характера, кинезиомассаж для детей с особыми потребностями, детский массаж при ДЦП и ЛФК, Киричук Елена массаж,

Масаж для всієї родини біля Охматдит

Лікувальний масаж, а також дитячий масаж та реабілітація біля Охматдит (поряд м. Політехнічний інститут та м. Лук'янівка).