Прес Ролинг масаж

Киричук Елена массаж Киричук Олена масаж

Навчальний відеокурс по техніці проведення Прес Ролинг масажу

Прес Роллінг масаж — це техніка виконання масажу, в основі якої знаходиться особливий підхід до роботи з м’язами пацієнтами. Саме такі рухи як катання частинами рук і передпліччя масажиста по тілу пацієнта, надавлювання на тіло пацієнта різними частинами масажиста та струшування окремих частин тіла пацієнта. Цей масаж робиться як по відкритій поверхні шкіри так і через тканину чи одежу. Його дуже вигідно і зручно використовувати у випадку коли пацієнт сильно пітніє. Прийоми цього напрямку легко справляються з такими питаннями як розтягнути, простимулювати чи розслабити м’язи.

Ефективність Прес Ролінг масажу не менша а іноді більша ніж після звичайного класичного масажу. Найчастіше його використовують для спортсменів, людей з доволі великою в’язевою структурою. Також можна використовувати при певних небажаних моментах при контактах із шкірою. Особливо рекомендується для людей із м’язево-фасціальними скороченнями та зажимах. Завдяки сили та глибини занурення у м’язи, організм розслаблюється швидше, заряд енергії у людини залишається на довший час, а головний біль та біль у м’язах відступає на довго. 

Якщо вас турбують набряки, саме цей вид масажу вам підходить. Адже через проминання на різній глибині м’язів, покращується кровоплин та підвищується еластичність м’язів, зникають застійні явища та розсмоктуються патологічні застої у тканинах. За рахунок збільшення притоку кисню та поживних речовин збільшується й процеси регенерації, зникають набряки!

Варто пам`ятати, що ефективність Прес  Ролінг масажу залежить від від техніки його виконання, тому для його застосування варто звернутися до фахівця в галузі масажу. Лише професійний підхід забезпечує найкращий результат.