Масаж шийно-комірцевої зони

Киричук Елена, лечебный массаж, реабилитация, детский массаж, лечебная гимнастика, ЛФК, Киричук Олена, лікувальний масаж, реабілітація, дитячий масаж, лікувальна гімнастика, ЛФК,

Навчальний відеокурс по техніці масажу шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони – це один з видів мануальної техніки масажу, який виконується руками майстра та спрямований на покращення кровотоку, зняття втоми та напруги в зонах трапецеподібного, дельтовидного, ромбовидного м’язів, а також м’язів шиї та голови.

Масаж шийно-комірцевої зони є одним із затребуваних масажів серед людей, що страждають на головні та мігренозні болі, остеохондроз, хронічу втому, неврози, безсоння, підвищений артеріальний тиск, постійний сидячий спосіб життя, гіподинамію, ожиріння та інше.

Дана процедура допомагає зняти м’язовий спазм, покращити рухливість та уникнути скутості в ділянці шийно-комірцевої зони, зменшити прояви сутулості, особливо у дітей раннього віку, також зменшити головні та шийні болі, розслабити нервову систему, покращити кровообіг головного мозку та спинного мозку, що призведе до покращення пам’яті, настрою та сну.

Варто пам`ятати, що ефективність масаж шийно-комірцевої зони залежить від правильності техніки виконання , тому варто звернутися до фахівця в галузі лікувального масажу. Лише професійний підхід забезпечує найкращий результат.