Відео

Киричук Елена массаж, Киричук Олена масаж

Дитячий масаж від 1 до 3 років

Навчальний відеокурс по техніці дитячого масажу для дітей від 1 до 3 років.

У цьому відеокурсу ви ознайомитеся з основними прийомами дитячого масажу, який зможе зробити мама, тато чи хтось із рідних та близьких.

ЛФК при плоскостопості

Навчальний відеокурс по техніці проведення базового комплексу ЛФК для зміцнення склепіння стопи і ніг малюків.

У цьому відео ви ознайомитеся з основними прийомами проведення базового комплексу ЛФК для зміцнення склепіння стопи і ніг малюків, який зможе зробити мама, тато чи хтось із рідних та близьких.

Кінезіотейпування

Навчальний відеокурс по техніці проведення кінезіотейпування

Кінезіотейпірованіе — це техніка виконання масажу, в основі якої знаходиться застосування еластичного запатентованого кінезіотейпа, який по товщині і еластичності наближений до властивостей шкіри.

Прес Ролинг масаж

Навчальний відеокурс по техніці проведення Прес Ролинг масажу

                Прес Роллінг масаж — це техніка виконання масажу, в основі якої знаходиться особливий підхід до роботи з м’язами пацієнтами. Саме такі рухи як катання частинами рук і передпліччя масажиста по тілу пацієнта, надавлювання на тіло пацієнта різними частинами масажиста та струшування окремих частин тіла пацієнта. Цей масаж робиться як по відкритій поверхні шкіри так і через тканину чи одежу. Його дуже вигідно і зручно використовувати у випадку коли пацієнт сильно пітніє. Прийоми цього напрямку легко справляються з такими питаннями як розтягнути, простимулювати чи розслабити м’язи.

Масаж шийно-комірцевої

Навчальний відеокурс по техніці масажу шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони – це один з видів мануальної техніки масажу, який виконується руками майстра та спрямований на покращення кровотоку, зняття втоми та напруги в зонах трапецеподібного, дельтовидного, ромбовидного м’язів, а також м’язів шиї та голови. Цей масаж допомагає зняти м’язовий спазм, покращити рухливість та уникнути скутості в ділянці шийно-комірцевої зони, зменшити прояви сутулості, особливо у дітей раннього віку, також зменшити головні та шийні болі, розслабити нервову систему, покращити кровообіг головного мозку та спинного мозку, що призведе до покращення пам’яті, настрою та сну.

Лікувальний масаж •М’які техніки корекції хребта •Зняття больового синдрому •Відновлення після травм •Реабілітація у ранній період після інсультів •Відновлення кисті після мікрохірургічних втручань •Масаж при лікуванні пацієнтів травматолого-ортопедичного профілю •Лімфодренажний масаж при захворюваннях органів грудної клітки •Кунезіотейпування •Дитячий масаж та ЛФК •Загальнозміцнюючий дитячий масаж та ЛФК •Масаж для недоношених немовлят •Робота із дітьми ортопедичного та неврологічного характеру •Кінезіомасаж для дітей із особливими потребами •Дитячий масаж при ДЦП •Загальнозміцнюючий масаж та ЛФК

Масаж для всієї родини біля Охматдит

Лікувальний масаж, а також дитячий масаж та реабілітація біля Охматдит (поряд м. Політехнічний інститут та м. Лук'янівка).

Киричук Елена массаж, Киричук Олена масаж

Киричук Елена массаж, Киричук Олена масаж, масаж на Печерську, масаж на Дружбі Народів, Лікувальний масаж, м’які техніки корекції хребта Зняття больового синдрому Відновлення після травм Реабілітація у ранній період після інсультів Відновлення кисті після мікрохірургічних втручань Масаж при лікуванні пацієнтів травматолого-ортопедичного профілю Лімфодренажний масаж при захворюваннях органів грудної клітки Кунезіотейпування Дитячий масаж та ЛФК Загальнозміцнюючий дитячий масаж та ЛФК Масаж для недоношених немовлят Робота із дітьми ортопедичного та неврологічного характеру Кінезіомасаж для дітей із особливими потребами Дитячий масаж при ДЦП Загальнозміцнюючий масаж та ЛФК